Szczecin w filmie

Spójrz na Szczecin oczami bohaterów filmu „Wielka Ucieczka na Północ”.

Szczecin ze swoja wielokulturową historią, architekturą, położeniem geograficznym i przyrodą, która wypełnia i otacza miasto jest stworzony do tego, żeby o nim pisać, fotografować, dyskutować i robić filmy!
Z uwagi na doświadczenie naszej firmy w wykorzystaniu multimediów do promocji miasta i obsługi ruchu turystycznego w 2014 miała miejsce premiera naszego filmu , fabularyzowanego filmu dokumentalnego z wartką akcją i ciekawym wątkiem historycznym z czasów drugowojennego Stettina
www.thegreatescape.szczecin.pl Ten film opowiada o wydarzeniach związanych z tzw. Wielką Ucieczką przedstawioną w filmie z roku 1963 ze Stevem McQueenem.
Odkryliśmy, że bramą wolności dla bohaterów tego filmu był właśnie Szczecin.
Nasz film „Wielka Ucieczka na Północ „ pokazuje dwa dni pobytu uciekinierów słynnej Wielkiej Ucieczki w naszym mieście. Film jest rekonstrukcją tych wydarzeń z roku 1944, ale dla niewtajemniczonego widza może być też interesującym wstępem do ogólnej historii Szczecina i ewentualnego dalszego zwiedzania szlakiem bohaterów filmu.
Na trasie takiego zwiedzania odwiedzimy wszystkie najważniejsze turystycznie miejsca naszego miasta związane z bohaterami filmu dodatkowo trasa zwiedzania może obejmować zwiedzanie wystawy i planu zdjęciowego znajdującego się w Szczecińskich Podziemnych Trasach Turystycznych , w 1944 roku znanych jako LSR Stettin HBF-Kirchplatz i związanego również z wątkiem filmu.

Jako producenci tego filmu oferujemy pokazy w kinie albo w sali projekcyjnej Browaru Szczecin.

Rezerwacja wycieczki, informacje:
Agnieszka Fader
fader@magnolia-group.pl